Ja de foto is genomen.

Trots als een haan op het bordes met de Koningin……… Ons nieuwe kabinet.

De waarschijnlijk belangrijkste man, de beslisser/strateeg, meneer Wilders stond er niet bij.

 

Die hoorde er niet er niet, het draait wel om zijn gedoogsteun, maar dat hoeft het nageslacht die alleen maar foto´s kijkt van kabinetten niet te weten/zien later.

 

Ongelofelijk 4/5 van die ministers is boven de zestig jaar.  Volgens meneer Rutte, hiernaar gevraagd, voelen zij zich echter allemaal 30 jaar!!!

Nou meneer Rutte is zelf nog geen zestig, dus hoe kan hij dat nou weten?

 

Vandaag op de dag van dit schrijven 16 oktober 2010 ligt Frankrijk weer plat door een staking.

Dit maal door de vrachtwagen chauffeurs, die ook al zijn gaan protesteren omdat de Franse regering de pensioen leeftijd wil verhogen van 60 naar 62!!!

Ja honderdduizenden mensen zijn daar al de straat op gegaan om te protesteren over die leeftijd verhoging, terwijl bij ons meneer Rutte vindt dat 60 niet ouder voelt dan dertig.

Wat een vreemde redenering, van die VVD meneer.

Natuurlijk moet de pensioen gerechtigde leeftijd van hem bij ons snel omhoog.

Rechtse politiek heeft niets te maken met sociaal zijn.

Geld verdienen daar gaat het om!

Kost alleen maar geld dat gewone volk wat oud wordt.. weg ermee.

 

Maar in Frankrijk  laten de mensen zich niet zo makkelijk bedonderen/vals voorlichten door de regering blijkt maar weer.

 

Wij Nederlanders daarentegen volgen braaf de hoge heren, die zullen wel weten wat het beste is.

Ja voor hun eigen belangen….dat wel ja. Daar twijfel ik zelfs niet aan.

 

Wanneer krijgen wij Nederlanders nou eens door dat elk woord gezegd door politici op verschillende manieren uitgelegd kan worden!

 

Een kreet van “Loesje”   BELEG OP BROOD…………. NIET OP EEN BANK !

 

Nou lijkt mij duidelijk dat met het woord bank hierboven een financiële instelling bedoelt wordt.

 

Een politicus zegt onmiddellijk als je deze kreet tegen hem zou roepen/vertellen, ja natuurlijk dat klopt. Wie belegt er nou op een bank? Dan wordt hij helemaal vies, en kan er niemand meer op zitten.

 

Snapt u hem?

 

Voor een politicus is er altijd is er een gladde manier om onder “iets” uit te komen.

 

We laten de genomen beslissingen dus maar weer gelaten over ons heen komen, tenslotte zijn we allemaal maar “Ja en Amen”  knikkers.

 

Zielig dat wel.

 

“De Azijnpisser”